| xChocolateRoxiiixD a întrebat:

Cine stie cum se fac banii pe IMVU in afara de Myyearbook si in afara de catel si absolut normal sa cumperi cu bani reali. Cine stie sa zica si cel mai bun raspuns si care e folositor si merge dau Fundita la orice raspuns si la orice intrebare de-a mea da

Răspuns Câştigător
| AlexXxKiiddxD a răspuns:

Pai ii putin mai complicat dar daca ai nev de bani da-mi add la alex_siria2010 si vbhappy

2 răspunsuri:
| βʋϰβʋииʏ a răspuns:

Ai aici un tutorial :
http://www.youtube.com/watch?v=C34dF5QrFlU
Daca nu ai inteles numele meu pe imvu este lKiddu :]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica iti iei un loc de munca si iti dau ei bani. eh ma rog. eu am jucat dar va spun sincer: acest joc e demdat de mult.