| biabianca a întrebat:

Cum se transfera banii de pe myyearbook pe IMVU? fundita la primul raspuns bunbig grin

1 răspuns:
| B3belusha a răspuns:

Off, deci am jucat si inca joc o gramadaaaa pe IMVU si daca dorejty sa faci intr-adevar bani nu se fac asa... eu pe zi fac 5, 000 de bani, desiur pentru asta am nevoie d un coleg, prieten sau ceva d genu. cum sa faci in caz ca te int: faci 5 conturi trimitand invitatie tot la propria ta adresa de email pe care te loghezi cu contul uh adevarat. apoi, dupe ce ai facut contul nu intrii pe el decat dupe site-ul www.imvu.com ca sa verifici daca contul asta *fals* are ca prieten contul taw adevarat. daca da pui un prieten sa intre pe contul fals, in acelasi moment intrii si uh pe contul uh si dai chat cu contul ala. Nu trebuie decat sa ajtepty maxim 1 min ca sa primejty cei 1, 000 d bani. Succes :D a, si daca tot vrei sa incerci chestia cu myyearbook, se poate face prin optiunea exchange, uh trebuie numa sa alegi spre ce joc vrei sa transferi banii. App vezi ac trebuie sa ai minim o suma d bani pentru a putea face transferul*daca ai prea putini nu te lasa* si poti maxim 1 transfer p zi. Succes :)