| crazylove a întrebat:

Cine stie cum se fac gemsuri in afara de coduri sau sa ma uit la videoclipurile alea pe ourworld?

Răspuns Câştigător
| ysabelutza99 a răspuns:

Este foarte simplu: videoclipurile pot fi vizionate si pe ourworld,in boardwalk, te duci in dreapta pana vezi panoul de plaja, iar langa este slideshow-ul... Daca nu functioneaza(cazuri rare) le poti viziona pe Youtube...
Legat de gems... Poti face aproximativ 80 de gems pe saptamana,cu toolbarul de la Ourworld.
Acesta se instaleaza foarte simplu, dar trebuie sa ai grija, deoarece contine virusi.
Da clic pe ''Get Gems'' (sus langa bani) si apasa unde vezi OurWorld toolbar...De aici sper sa te descurci... big grin

1 răspuns:
| DidiChanx3 a răspuns:

Alta metoda nu mai aste numai daca le cumperi fundita puppy dog eyes