| DeliciOaSaTaa a întrebat:

Poi vreau sa va intreb si eu cum bag gemsuri la ourworld si ce coduri stiti pentru flow in afara de test-mode42 si cryptobiologist va rog raspundeti repede

Răspuns Câştigător
| BlackScribble a răspuns:

Pai...Pentru flow nu stiu altul dar pentru gemsuri poti cauta pe google Last cookie si acolo iti arata toate codurile pentru gems (cele mai recente)si alte informatii. Daca vrei mai stiu o modalitate:iti descarci toolbarul unde iti arata codul din fiecare saptamana, dar nu ti-l sugerez fiindca consuma multa memorie. spar ca ti-am fost de ajutor.Bye!

1 răspuns:
| TheDarkAngel a răspuns:

Pai...hackurile de flow test-mode 42 si cryptobiologist sunt singurele, iar la gems te loghezi, si te duci sus la free gems si mergi in jos pana la Coupon Code, dai click si, sus in casuta bagi codul si da submit si gata.