| xXNeBuNuXx a întrebat:

Cine stie cum se face un set universal? mt2

Răspuns Câştigător
| Bella34 a răspuns:

Pai...te chinui pana iti pica magie vreo 40 % sau macar 15% dar si 20% ar fi foarte bun apoi bagi pietre pentru ninja, saman si war + maxim si daca-ti iese in afara de magie %, si din astea anti saman si bla bla bla.ca sa stii care pentru ce sunt te gandesti mai mult ce magii au de ex. la sura e ff buna rezistenta la magie pentru ca ei au magia aia neagra da aia e extrem de buna pentru toate deci daca ai rez. magie esti tare. Da cel mai bine ar fi sa-ti pike 40% pe king se face usor si pe otel happy.Pai. Bafta big grin

| paradoxul88 a răspuns (pentru Bella34):

Sa stii ca rez la magie nu este totul daca vrei sa fii bun trebuie sa ai rez (sura raz ninja si saman ) rez mag, aparare cu sabia, aparare in 2 maini. asta ca sa ai o rez buna dar trebuie sa ai si un atac bun si trebuie sa pui tare impotriva (sura war si ninja si saman). Daca poti sa pui bonusurile astea ai un set universal.

1 răspuns: