| zzi988 a întrebat:

Cine stie cum se numeste jocul ala cu mickey si mini mouse mai vechi. In care trebuia sa sari peste o masa. erai pe o nava.
cine stie. funtaaa:*

4 răspunsuri:
| 1ce a răspuns:

Nu ma invata tu gramatica laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Se zice funda
2. Nu stiu nu ma intereseaza nu ma mai uit la mickey mouse si mini aia de cand aveam 4 ani laughing

| zzi988 explică:

Vai ce smechera esti tu ca lasi comentari din astea si scriu cum vreau nu ma invata tu grameticastraight face
am zis eu ca ma uit la mikey mouse vreau doar jocul ala daa inteles bai?

| alexk314 a răspuns:

Oameni imbecili...si eu caut jocu ala.straight face...l-aai gasit cumva?