| asdasd_4377 a întrebat:

Salut, vreau sa va intreb ceva... cine stie jocul acela cu mickey mouse vechi ...se numea parca mickey mouse mania dar nu stiu de unde sa il iau ca mi-e dor sa ma joc putin big grin :X, fundoi cine stie vreun site ceva

Răspuns Câştigător
| Elena_8633 a răspuns:

Stiu la ce te referi.
dar cauta pe net pic mai detaliat
gen mickey mouse maina ''vechi''
sper ca te am ajutat
Funda?

1 răspuns:
| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Da pe google "free games" si trebuie sa-ti apara ceva in genul "Download game". Intri acolo si ii dai la "search" Mickey Mouse Mania" si daca nu gaseste pune si "vechi". Sper` ca te am ajutat! Joc placut!