| balex96 a întrebat:

Cine stie cum se poate rezolva problema la metinul asta ( Vamosmt2) uitati un clip cu problema. https://www.youtube.com/watch?v=2P6ZDkU2oZ0

2 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Login Bug asta-i eroarea.
2 Rezolvarea problemei se face in felul urmator:
->Scrii pe consola (Masina virtuala)
-> cd /usr/rain/auth sau
cd /usr/game/auth

Difera cateodata metinurile asa am scris in doua feluri sau sau (una din doua trebuie sa mearga ca nu stiu ce fel de server ai Game sau Rain).

3 Dupa ce ai scris si ai dat Enter scrie urmatorul cod:
./auto.sh

4 Reboot
Si gata s-a rezolvat si problema cu login Bug.

5 Mult Succes cu servarul!
Si nu uita sa dai Funda celui mai bun raspuns care te-a ajutat!

| balex96 explică (pentru DragomirMihail2020):

Nu am prea inteles ce ai zis tu acolo, ce consola, masina virtuala? mentionez ca nu este serverul meu e doar un server pe care am jucat s-a schimbat clientul si am aceasta problema cu bug-ul. nu prea stiu sa intru in amanunte din acele detalii ce ai scris tu acolo sti cumva un tutorial pe youtube de genu? sau poti sa explici mai indetaliat?