| victor255 a întrebat:

Cine stie de ce mi se inchide Metin2United cind il deschid imi scriu contul imi intra la caractete dar cind apas start mi se inchide.
Stie cineva de ce cine stie primeste funda!♣

2 răspunsuri:
| DareToZlatan a răspuns:

Salut! Deoarece jocul are o eroare de la administrator ori ti sa intamplatt ceva la cont incearca sa-ti faci alt cont si sa vezi daca se intampla la fel inseamna ca e ceva cu jocul de pe pc-ul tau big grin

| Betzivanul99 a răspuns:

Trebuie sa il descarci din nou are o eroare jocul descarcat incearca sa il descarci inca odata sper ca te-am ajutat