| Anonim0091 a întrebat:

Cine stie de unde descarc RADEON 9200 PRO Family (Microsoft Corporation) driver, imi trebuie ca sa imi mearga jocul minecraft pe alt pc fara net

Răspuns Câştigător
| username a răspuns:

Http://www.amd.com/uk/Pages/AMDHomePage.aspx
Vezi ca scrie prin dreapta "Find a Driver". Dai click si acolo selectezi ce ai nevoie (desktop/notebook, marca etc.)

2 răspunsuri:
| JustPlayTheGameNooB a răspuns:

Anonim te rog spune-mi ce ai scris de ai gastit ca si eu am nevoie tot pentru minecraft...

| Carje a răspuns:

Salut! Intră pe acest link şi o sa gaseşti: http://www.howtodrivers.com/model34744.html!
Funda!