| Flaphya a întrebat:

Cine stie de unde pot descarca GTA Vice city?

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
Am scris aici o parte din seria GTA
http://www.tpu.ro/......-si-vot-d/

| Flaphya explică (pentru DDCC):

Wow! e perfect, dar am o mica intrebare, ti-a bagat cumva jocul virusi? pentru ca computerul meu m-a anuntat ca fisierul s-ar putea sa aiba virusi

| DDCC a răspuns (pentru Flaphya):

Computerul te-a anunțat? Nu cumva anitivirusul? Ce antivirus ai?
Jocul se ia cu programul utorr3nt. Nu e virusat, doar că unele antivirusuri văd crackul (executabilul jocului pe care trebuie să-l copiezi din CD-ul virtual pe care îl montezi în DOSARUL unde s-a instalat jocul) ca virusat. Dezactivează-i protecția și nu ar trebui să ai probleme. Am luat sute de torr3nte de pe site-ul pe care ți l-am dat.

4 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

De pe site-ul Rockstar big grin

| Lavinia4you a răspuns:

Buna, iti recomand sa incerci gta vice city mamaia http://www.jocurismechere.com/gta-mamaia.html este la fel