| SSScr a întrebat:

Cine stie jocuri cu misiuni si cu grafica buna gen: Far Cry 3, Max Payne 3, Saints Row: The Third?
Funda.

Răspuns Câştigător
| The16 a răspuns:

Hey! Uite aici o lista:
>>Seria Hitman (foarte tare jocul mai ales Absolution)
>>Mafia 1, 2
>>GTA 4 si poate si San Andreas
>>The Godfather 1, 2
>>Bully Scholarship Edition ( o sa iti placa chiar daca nu are o grafica prea atractiva)
>>Seria Call of Duty
>>Crysis 1, 2 si 3
Cam atatea daca mai imi aduc aminte iti mai spun. Sper ca te-am ajutat. Si Bafta la joc!

| Denis_Andreescu_1997 a răspuns (pentru The16):

Chiar sti jocuri tari Mafia 1, 2 au grafica super acum il descarc eu este SUPER JOCU mai ales daca stii sa joci cu moduri

4 răspunsuri:
| Kr5 a răspuns:

Mafia 1, mafia 2, the godfather

| iulyan_9096 a răspuns:

Incearca Crysis 1, 2 si 3 este un joc foarte frumos.

| Dragos_Mihai_1996 a răspuns:

Pai stiu eu ceva dar nu stiu daca e chiar genul jocurilor pe care le-ai enumerat numele jocului e WoW Mists of Pandaria.Grafica o setezi astfel apesi esc, dai pe system apoi pe grapychs i setezi de lamlow la ultra(asta faci in timpul jocului). Cat despre server se numeste Pandashan si trebuie sa downloadezi launcher-ul dupa care dai dublu click pe el (ps pune intr-un folder launcher-ul)iar apoi in maxim 5 minute te poti jucat si astfel intercationezi cu alti playeri facand misiuni level si multe altele. Pentru mai multe informatii pentru joc in caz ca intri pe mine in joc ma cheam Clash, Lays si Coldy