| Babyfuckyou a întrebat:

Cine stie jocuri de bantuit case fantome ceva de dezlegat mistere case bantuite dar nu alea pentru copii mici eu sunt mare?

4 răspunsuri:
| kaz3 a răspuns:

Stiam eu un joc cu c.s.i
era cu investigatii era smecher dar greu!
am uitat cum se numeste daca doresti cauta pe google ''csi game pc''si poate gasesti.
funda?

| Babylonul a răspuns:

Jocuri de bantuit case nu stiu decat. scooby-duu.laughing care sunt pentru copii cum ai precizat majoritatea sunt filme cu bantuit case dar jocuri daca ar fi sunt putine, daca gasesc ceva iti mai las un mesaj laughingbafta

| Babyfuckyou explică (pentru Babylonul):

Dar nu trebuie sa razi ca mie imi place sa ma joc case bantuite si filmele

| cristidac a răspuns:

Iti dau eu cateva: resedint evil, Stubbs The Zombie, ghost buster si ghost master