| Alina12389 a întrebat:

Cine stie jocuri gen lady popular in afara de fabrica modi? Funda celui mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Imvu.

| lifeisperfekt a răspuns:

Poi Fashion city(este minunat il joc si eu-dar sa stii ca este la facebook si nu stiu sigur daca il poti gasi online-dowlandezi),Stardoll(si la facebook si online-cu cont),It girl(la facebook si scuze dar nu stiu sigur daca si online:d),Coco girl(la facebook :d),Fashion designer(la facebook:d),Fashionista(la facebook:d),Mall world si ar mai fii,nu foarte asemanator,insa frumos,Sims social(la facebook :d). Scuze ca majoritatea sunt de la facebook(si eu nu stiu daca tu ai),dar eu am facebook si joc aceste jocuri si sunt foarte frumoase in special Fashion city si Stardoll(insa la strdoll nu poti castiga sa de multi bani, acesta este dzavantajul sad ).Eu sper ca te-am putut ajuta, sper sa-ti placa jocurile(si sa ai facebook laughing )Pa!happySucces!happy