| GeorgeLG a întrebat:

Cine stie jocuri mmorpg la care sa nu t plictisesti din primul minut care il joci? Scrieti linkurile daca le stiti si daca nu doar cum se numeste!

Răspuns Câştigător
| Gojotza24 a răspuns:

1.World of Warcraft (niciodata nu te poti plictisi in wow deoarece sunt prea multe de facut si e prea putin timp pentru fiecare de aceea e bine sa nu joci mult ca devi cam obsedat de el, zic din propia experienta)
2.RIFT (un joc foarte bun si frumos care il clasific al 2-lea dupa wow)
3.Runes of Magic(FrEE 2 play) rest its garbagehappy

| robitzzu a răspuns (pentru Gojotza24):

Jocul ala RIFT se cumpara? sau se downloadeaza?
ca imi place dar nu stiu sa il downloadez plzz raspunde`mi

1 răspuns: