| pedros831 a întrebat:

Cine stie jocuri pentru pc noi noute si de unde sa le iau sa imi spuna si mie va rog mult

FUNDA:X:X:X

4 răspunsuri:
| raresbarbier a răspuns:

Buna Ziua stiu un joc nou.Jocul se cheama asa:Need for speed underground 2.La revedere

| pedros831 explică (pentru raresbarbier):

Imi pare rau dar Need For Speed Underground 2 a aparut in vara anului 1999...nu sunt nascut nici eu ieriwinking

| raresbarbier a răspuns:

Va dau altele.Bus driver, bus simulator, fifa 2011, euro truck, gta san andreas, gta, 3 gta, 4, counter strike 1.6,
counter source 2011. la revedere

| raresbarbier a răspuns:

Fifa 2012