| Alesto93 a întrebat:

Cine stie jocuri Shooter din afara Counter-Strike. ca il stiu toti dau.
Funda happy

Răspuns Câştigător
| VladPetcu a răspuns:

In afara de CS mai este samp, half-life, crysis, half-life2.
Funda?

5 răspunsuri:
| WhiteStorm a răspuns:

Știu câteva care sper că îți vor plăcea:
1.Call of Juarez:Bound in Blood
2.Crysis 2.
3.Crysis.
4.FarCry 3.
5. FarCry 2.
6.Dead Space 3.
7.Dead Space 2.
8.Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2.
9.Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier.
10. Dark Sector.
11. Operation 7.
12.Crossfire.
13.Combat Arms.
14.Delta Force Black Hawk Down.
15.Sniper Elite.
16.Tom Clancy's Sniper Ghost Warrior.
Pentru mai multe jocuri online uităte pe acest site http://www.onrpg.com/MMO/mmolist.html.

| Andrei7520152 a răspuns:

Half Life 1/2, Half Life Opposing Force, Half Life Blue Shift, Quake 3/4, Unreal Tournament (UT99), Unreal Tournament 2003/2004, No One Lives Forever 1/2, Return to Castle Wolfenstein, Castle Wolfenstein, Alien vs Predator 2, Serious Sam 1/2, Max Payne 1/2/3, Postal 2/3, Duke Nukem Forever, Medal of Honor Pacific Assault, Hitman 1/2/3/Blood Money, Medal of Honor 2010, Delta Force Black Hawk Down, Battlefield 2/3, Call of Duty 1/2/4 Modern Warfare/ MW2/ MW3/ Blackops/ World at War

| S0nofS4tana a răspuns:

Hitmen2, Call of Duty(parca asa se scria), Micro Volts, half-life, Dead Space, Crossfire

| AlinDark14 a răspuns:

Eu joc crossfire dar mai joc si mmofps Micro volts si S4League.

| Alesto93 explică:

Pff. acum nu stiu la care sa dau funda ---.--