| TuningPhotoshopX a întrebat:

Cine stie niste jocuri de orice fel(fara counterstrike, gta vc, gta 3, nfs underground 2)? Dau un fundoi cat un ratoi, poate mai mare!

3 răspunsuri:
| Andrei3217 a răspuns:

Pai poti sa alegi metin2bm,9dragons,shaya.Incearcale.Succes

| TuningPhotoshopX explică:

... Jocuri de alea care iti plac la nebunie,nu cacaturi ca metin. Ar merge si cateva jocuri pe browser(iarasi, fara conquiztador, the west si travian)

| śŇŇŇiKeŘś a răspuns:

Call of duty modern warfare 1 si 2, Assasin's Creed 2, SWAT, Red alert 3, Need for speed shift, FarCry, GTA IV, Arcania Gothic 4.
Ti le recomand deoarece eu le-am jucat.