| bbb a întrebat:

Stie cineva daca NFS underground 2 se poate juca pe retea (direct ip)? sau ce jocuri se mai pot juca pe direct ip (orice gen)?

Răspuns Câştigător
| kinkyk a răspuns:

Din cate stiu eu, NFS Underground 2 (chiar si 1 daca nu ma insel) nu-l poti juca pe direct IP. Ori it trebuie CD original (sigur iti trebuie ca sa poti juca pe servere dedicate) ori un patch. am incercat si eu dar nu i-am dat de cap. pe direct IP poti juca jocuri de strategie (Age of Empires), Fifa sau alte jocuri de sport, FPS-uri.winking

9 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Da, sigur se poate juca in retea. Dar nu stiu cum...tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am jocul in singe asa ca as vrea sa joc q cei mai buni (batss)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pLAN. cu ala merge SIGUR

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NFS UNDERGROUN 2 NU SE POTE JUCA IN RETEA PENTRU CA LA-MAVUT SI EU.SEMNAT RADULY ADRIA. DAR STIE CINEVA COM SE POATE SCOATE GTA 4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma cu hamachi nu merge?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA! Cauta programa Plan>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In retea se poate juca am jucat eu... dar am si eu o intrebare se poate juca pe net? daca da cum se procedeaza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate juca U2 si pe retea (LAN), si pe retea de net, sunt programe care fac acest lucru.Programe gen HAMACHI. Cautati pe net ca sunt postate, dar ca sa gasesti trebuie sa mai si kuti putinwinking