| eneajohn a întrebat:

Cine stie niste jocuri mai mici de 2 gb gen armata sau curse cu masini sau motocross sau chiar si aventura dar nu gen metin!
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Nexon a răspuns:

Counter Strike 1.6, Gta 3 / Vc, Freedom Fighters, Call of Duty 1, Spider-man 1 si 2, Wolverine's Revenge, Age of Empires 2 si 3, Wrestling 2002/2007/2008.

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Si de ce la "Totul despre TPU"?

| eneajohn explică (pentru CautNume):

Tu raspunzi mereu numai ca sa te afli in treaba, daca stii zi-mi un joc!

| CautNume a răspuns (pentru eneajohn):

Nu, nu raspund sa ma aflu in treaba.Raspund sa ajut ceilalti utilizatori, utilizatori ce respecta regulamentul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici se pun intrebari despre TPU.