| EdyEdysor a întrebat:

Cine stie niste jocuri misto pentru telefonul LG optimus net p690 ( jocuri de baieti ) daca se poate si cu link de download. Funda pentru cele mai tari jocurihappy happy

Răspuns Câştigător
| tiberius12 a răspuns:

Ba nu prea exista jocuri eu tias recomanda temple run panda run ninja run super run sau fredy run sunt ff tari cu upgraduri ff noi

2 răspunsuri:
| ItIsAlright a răspuns:

Speed x 3d e misto

| santerra19 a răspuns:

Eu am LG optimus net P690 si am urmatoarele jocuri in el: Assasin Creed/Hero of Sparta/Temple run/Ganstar/Gta3 deci merg si jocuri faine dar trebuie pe rezolutie 320x480