| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie niste jocuri tari pentru pc. daca se poate si link de download

Răspuns Câştigător
| CrytekEngine6 a răspuns:

SAlut, din pacate linkul nu se poate dar numele jocurilor da : Devil may cry 3, 4, Assasin's cReed brotherhood, ASsasin Creed 2, Call of Duty Black ops, Crysis 2, Crysis Modern Warfare, Spiderman Web of Shadows, Spiderman Shattered Dimensions., funda?

1 răspuns:
| NDC12 a răspuns:

Si spune-mi te rog de unde pot si sa descarc assasin creed 2 si alalalt assasin creed brotherhood