| Akeron a întrebat:

Cine stie niste jocuri ONLINE sau in Pc
asemanatoare cu Metin sau stiu si eu cv fain care v-a placut

Răspuns Câştigător
| Horea11 a răspuns:

Deci mie mi-a placut foarte mult 4story de ce este un joc cu misiuni, si mai ales caracterele sunt foaarte multe si au abilitati foarte bune, si este foarte interesant, sau Perfect World care si in el poti face multe, dar nu are grafica prea ca lumea! nu stiu incearca-le pe amandoua si vezi ca iti place. Sper ca ti-am fost de folos! multa bafta

1 răspuns:
| TheUndertaker a răspuns:

4story...la fel ca metin...