| mariadumitrescu62 a întrebat:

Stie cineva jocuri asemanatoare cu Metin?

Răspuns Câştigător
| Nucreeed a răspuns:

Http://mmohut.com/ chiar ma bucur ca ai pus intrebarea asta...sunt multi romani care joaca metin iar eu chiar nu inteleg ce le place la porcaria aia. poate doar pentru ca e in romana:| chiar nu inteleg sunt foarte multe jocuri asemanatoare cu metin mult mai bune... am jucat world of warcraft cam 4 ani ti'l recomand e de 1000 de ori mai bun decat metin :|

| mariadumitrescu62 explică (pentru Nucreeed):

Multumesc mult chiar e o porcarie METIN

3 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

World of warcraft
Paraword
Soulbringer.

| Negative a răspuns:

4Story,Cabal...WoW,Poti cauta pe google MMORPG GAMES...si gasesti cateva.Bafta!