| Alex1999_9912 a întrebat:

Cine stie niste jocuri pentru volan si pedale plzz

20 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Neen For Speed toate jocurile, test drive etc.

| Alex1999_9912 explică:

Multumesc am2 dar vreau un nou joc Cum ar fi costin city drive... l-am instalat dar nu merge. imi zice sa bag keystraight face si nu l-am gasit deloc

| newboy a răspuns (pentru Alex1999_9912):

Cauta-l pa net

| necsarafa a răspuns (pentru Alex1999_9912):

Copil prost serial key sau key nu se gaseste pe net el iti da pe cutia de la prgram sau joc.Deci doar pe cutie gasesti serial key sau key

| Alex1999_9912 explică:

Ma refer vreau un joc sa apara in masina sa vad cat prind si nu de curse...

| SnoopDog19 a răspuns:

Gta Zimnicea Vice, TmNationsForever Si FERRARI Virtoal Race

| newboy a răspuns:

Iti pot spune eu la ce sa te incadrez:
-nfs the run
-nfs shift
-driving school 5
-ferrari virtual race
-test drive unlimited 1 si 2
-18 wheels of steel haulin, pedal to the metal si extrem trucker 1 si 2
-V8 Challenge
-Total Immersion
-Driver san Fransisco
-bmw m3 challenge
-mercedes clc dream test drive
-world racing 1 si 2 si cam atat sper ca primesc funda

| mendor a răspuns:

18 WoS Extreme Trucker 2...si eu il am..merge super cu volanul si pedala.(e cu tiruri.)

| costinxx22 a răspuns:

Stiu eu am volan cu pedale! Merge Ned for speed underground 2 sau 1! Mai merge Flatout 1, 2 sau 3! Si test drive! Te rog ult Funda!

| didragasimi a răspuns (pentru costinxx22):

La need for speed underground 2 cum ti-ai bagat setarea sa-ti mearga volanul si pedalele?

| didragasimi a răspuns:

Nu stiu ke sa zin incearca si tu gta san andreas, gta4, gta mamaia, gta vice city

| State_Silviu_Petre_1997 a răspuns:

Daca e demo driving school 5 are ceva?

| baubomb55 a răspuns:

Pai este: German simulator, 18 wheels of steel american, 18... steel haulin, driving school si cam atatea stiu pls funda

| CozminSmecherul a răspuns:

Incearca Live for speed ( LFS ) Este foarte bun nu ocupa mult ( maxim 1 gb ) iti arata la volan... happy funda te rog

| Cristea_Simona_1983 a răspuns:

Si eu caut jocuri cu volan si pedale cine stie sa anunte

| Dany_Batros_1990 a răspuns:

Race driver grid, colin mcrae dirt2

| Oita_Andrei_1998 a răspuns:

Traffic Talent (e pe internet) City car driving simulator NFS Underground 1, 2 GTA SA, VC, IV Test drive 1, 2

| Puiu_Dumitru_1999 a răspuns:

Intrati pe y8

| ionutz208 a răspuns:

Euro Truck simulator 2

| Fulas_Roby_1990 a răspuns:

Richard burns rally