| Ynutzika a întrebat:

Cine stie niste site-uri de pe care pot sa downloadez gratuit haine, coafuri, machiaj pentru sims 2?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti downloada de pe site-ul www.xmsims.com. Sunt lucruri foarte frumoase si e download gratis. Iar cand salvezi o sa-ti apara un fisier care seamana ca un teanc de carti dai click dublu pe el si dai sa extraga cu wizard iar dupa ce a extras il muti in fisierul "downloads" care apartine sims-ului 2 iar daca nu ai un astfel de fisier poti sa-ti creezi. Dar daca nu te descurci cu "extract-ul" poti sa cauti pe youtube si sa scrii "download free sims 2 hair..." fiindca daca imi amintesc bine cineva postase ceva indicatii pentru o astfel de descarcare de pe acel site. Sper ca ti-am fost de ajutor:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Parsimonious, Around the sims 2, iar dupa ce le termini apasa pe link-uri si ai acolo o gramada happy.

| menotyou444 a răspuns:

Apasa la downalds...sus.langa fata aluia si acolo aia masti de fata haine, mancare, coafuri, tenuri, case, masini, lucruri pentru casa si multe altele. :D uite site-ul http://www.sims2cri.com/home.php