| ineedyourehelp a întrebat:

Buna ( intrebare pentru cei care joaca sims 2 )... cine stie un site de unde downloadez usor haine si coafuri ( un link sau ceva ) dar care sa fie usor de instalat...cine imi explica cum si imi da si link. primeste funda si vot big grin happy

3 răspunsuri:
| SexyBunny a răspuns:

Acesta e un site foarte bun : www.modthesims2.info. aici gasesti si haine si coafuri. Sper ca te-am ajutat!:)

| alex328 a răspuns:

Www.redtube.com...aici gasesti hainele, iar la www.pornhub.com gasesti coafiurile