| randy34 a întrebat:

Cine stie private de metin2 marfa cu arme si armuri tari la magazin si ex buna? PLiz FUNda

5 răspunsuri:
| KostyCool a răspuns:

Mondialmt2
Flamemt2
Globalmt2
Nerdmt2
Expiremt2
Funmt2
Kingmt2
Supremmt2
Luckymt2

Toate aceste metin-uri le-am jucat si pot sa spun ca cele mai bune sunt nerdmt2 si mondialmt2.In mondialmt2 gasesti orice vrei tu in shop-uri, dar faci bani destul de greu, cam un king 1 estde 1kk(1.000.000 yang)si king 2 2.5kk.In nerdmt2 gasesti ce vrei in shop si faci bani foarte repede. Pana la lv 30 ai 200-300kk.

| randy34 explică:

Stiu HammerMT2 e f super dar nu-mi merge.

| fyrelord a răspuns:

Recomand daca vrei, dar e pvp serverul, HammerMT2.

| GmVenNo a răspuns:

Salut Randy34, incearca metin2.regal e super bun si are o grafic f buna
are itm 30-65-75 in magazin armuri de la lv 1 la otel+9 toate foarte ieftine, posedata se face usor. faci lv 99 intr-o zi, etc
funda?

| Alexa412 a răspuns:

Mt2Mage intr-o zi am facut lvl 187 si se fac bani foarte repede eu panal a lvl 187 am facut vreo 25kkk la fierar e 100% si si alea de facut +uri sunt la magazin din otel ies toate armurile. Incearca-l e marfa!