| ChiyoTheo a întrebat:

Cine stie sa faca coperte pentru facebook? Am nevoie pentru pagina mea de pe facebook.
As vrea indicatii, link`uri cu site`uri sau adresa de mess printr-un mesaj privat.
Multumesc anticipat :*
(Scuzati categoria, dar chiar nu am stiut unde se incadreaza )

1 răspuns:
| DieBitch a răspuns:

Sa fac nu stiu. Eventual imi dai tu o poza dorita, si ti-o pot edita.
Uite un site: http://facebookcovers.org/ - dupa parerea mea, pozele sunt destul de ok, si daca nu vrei sa apara de unde-i luata, poti da crop. sper ca te-am ajutat. O seara buna!