| biancabellaa a întrebat:

Cine vinde pagina facebook cu peste 5.000 de like-uri si ceva activitate in schimbul unei sume de bani? Daca vrea cineva sau stie pe cineva care vrea sa o vanda sa-mi trimita printr-un comentariu suma si link-ul paginii. Multumesc! :*
[Scuzati categoria]

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DrLaw a răspuns:

Din pacate nu scuzam categoria, te rog s-o pui la Shooping pentru raspunsuri mai coerente si mai clare. Mersibig grin

| biancabellaa explică (pentru DrLaw):

Nu stiu sa schimb categoria. am intrat sa editez, dar nu-mi apare

| Deliaaa23 a răspuns:

Vand eu la 90 lei negociabil.
22.331 Like-uri