| Ionel_Alex_1999 a întrebat:

Cine stie sa faca seturi perfecte la metin2? Pentru private!
Lasati-mi adresa de mess ca sa vorbim...

Răspuns Câştigător
| NextGen a răspuns:

Am jucat si eu Metin2 destul de mult. Iti dau un exemplu de item perfect, pentru celelalte imi dai o funda. Pentru cercei : Rez sabie, rez pumnal, rez 2 maini, rez sageti, pv si critica

| Ionel_Alex_1999 explică (pentru NextGen):

Dami id tau de mess sau numele de skype!

| Ionel_Alex_1999 explică (pentru NextGen):

Spune-mi...

3 răspunsuri:
| NextGen a răspuns:

Tu fa-le pe toate cum ti-am zis eu, numai ca la unele nu mai poti pune pv si improvizezi cu alt bonus, mai mult nu pot sa-ti explic pentru ca este foarte greu sa faci iteme perfecte in set complet. Trebuie sa le intelegi ca daca nu ai facut un rahat.