| xFaith a întrebat:

Cine stie sa joace sims2? La perfectie thinking
vreau sa`mi spuneti si mie cum sta treaba cu acele pack`uri.
Dupa ce le instalez. ce fac? intru direct in sims2 si vad acele schimbari?

1 răspuns:
| SpykeMaSt3r a răspuns:

Salut! Deci sa presupunem ca ai instalat Sims 2 si vrei sa pui expansionurile Pets, Nightlife si Seasons!

Instalezi Pets, cu serial cu tot fara sa mai copii crack-ul.
Dupa instalezi Nightlife, pui serialul si tot asa, nu mai copii crack-ul.
Apoi instalezi Seasons, pui serialul si copii crackul.

In concluzie:
- la ultimul expansion instalat trebuie copiat crack-ul (de ex la Seasons)
- expansionurile trebuie instalate in foldere diferite (nu unul peste altul)
- expansionurile trebuie sa faca parte din aceeasi "firma (terminatia aceea de la sfarsit = DVD-MONEYZ; RELOADED)