| sToP188 a întrebat:

Cine stie sa joace Terraria si vrea sa ne jucam? Lasati un id de skype aici si putem sa ne jucam!

3 răspunsuri:
| TerraRia a răspuns:

Hm...si eu caut pe cineva cu care sa joc...insa e o problema. Parintii mei sunt acasa si nu pot injura. Cam atat.
Skype: AlexTerraRia
Apropo s-ar putea sa crezi ca sunt un copil(dupa voce) dar e din cauza microfonului. Imi subtieaza mult vocea. si Itm de la terraria nu sunt foarte bune pentru. ca joc de ieri dar stiu multe fiindca m-am uitat la videoclipuri si pe wiki.

Daca vrei sa jucam impreuna contacteaza-ma pe skypewinking

| Garcia_Pepica_1996 a răspuns:

Stiu bine Terraria, am microfon bun si pot face server cu hamachi/fara hamachi.
Da-mi add pe skype daca te intereseaza: sirbudderalot

| Garcia_Pepica_1996 a răspuns:

Am Terraria cumparat cea mai noua versiune(1.3.0.3), stiu foarte multe despre Terraria si pot face server cu/fara Hamachi. Contacteaza-ma pe Skype daca te intereseaza. ID Skype: sirbudderalot.