| ienescu a întrebat:

Cine stie servere de triburile speed, dar care sa mearga? Ofer funda!

2 răspunsuri:
| FiddleStick a răspuns:

Http://www.triburile-online.com/
Vezi ca ai mai multe optiuni, adica la ce sv vrei cu cat XP vrei.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Eu joc pe Tribu.RO!
Sunt 6500Playeri care joaca momentan, si arata 95% la fel ca triburile original..normal, nu este la fel de bine finisat, dar este foarte tare!
Are viteza de server 15.000, care este uriasa pe langa cea mai mare viteza de server a triburile speed official - 400! Dar vezi ca trebuie sa fii online foarte mult! Intr-o seara eu aveam 500K puncte si dimineata mai aveam 0!
Succes!