| MouseSoricelDecasa a întrebat:

Cine stie un gamemode de samp functionabil fara nici un bug si care nu are probleme la register/login? As mai vrea o chestie, cine joaca samp si stie sa scripteze foarte bine sa ma ajute si pe mine sa invat pentru ca site-ul wikisamp nu stiu cum, nu ma ajuta cu nimic. Dau funda si repede

5 răspunsuri:
| Dawaker a răspuns:

Nu stiu cum sa-ti spun amice... Dar sunt in 2019, nu se mai folosesc GM-urile de pe NET, nu exista GM de pe net fara sa aiba un bug, iti poti cumpara de la alte servere cu banii bineinteles.

| MouseSoricelDecasa explică (pentru Dawaker):

Nu am bani

| Dawaker a răspuns (pentru MouseSoricelDecasa):

N-ai banii? Atunci stai copile la locul tau, nu ti deschide servere fantoma, facand si tu 5e, intr-un an sa te dai mare, host-ul cu ce o sa-l platesti? Scripterii? Vai de viata voastra astia care va deschideti servere pentru 1\luna 1/an, sunt o gramada de servere cu +500 jucatorii.

| MouseSoricelDecasa explică (pentru Dawaker):

Eu cred ca nu deschid servere fantoma e ok si cu ultra-h asa ca stai tu la locul tau ca eu nu am venit pe TPU ca sa ma iau eu de altii ai inteles?

| Dawaker a răspuns (pentru MouseSoricelDecasa):

rolling on the floor Usor baiatul mamii, ULTRA-H, ce pot sa-ti cer, acolo se testeaza GM-uri, si se urca pentru diferite sisteme, nu este un HOST pentru a tine servere, si iti pun eu pariu, ca deschizi un server, il ti 2-3 zile, il inchizii, nu sunt diferite servere destul de marii si stabile pentru a te juca? Ar fi mai bine, sa-ti inchizi internet-ul folosind o foarfeca care o sa tai fibra \ incarcator de la WIRLESS \/ ROUTER \/ MODEM