| usernameSg0 a întrebat:

Cine stie un horror ca si Amnesia The Dark Descent? Care e acel joc? Daca il stiti...

2 răspunsuri:
| Florin_Grigore_1990 a răspuns:

Pai e Sillient hill, resident evil, dead reasing 1, 2, jericho, slender man, F.E.A.R 1,2, nocturne, Stalker si penumbra. Fundalaughing

| usernameSg0 explică (pentru Florin_Grigore_1990):

Sa vedem:
-in Sillient Hill, Resident Evil, Dead Reasing 1, 2, Jericho, F.E.A.R 1,2 si Stalker ai arme in Amnesia nu ai =>nu sunt asemanatoare;
-Slenderman, pe net am vazut ca trebuie sa gasesti niste pagini printr-o padure si atat;
- la nocturne am gasit asata
http://www.youtube.com/watch?v=6sU3zU3jLcM
-iar Penumbra a fost singurul care este asemanator cu Amnesia, dar oricum asta nu-mi place.
} =>nu funda