| darkangel000 a întrebat:

Cine stie un joc cu grafica buna nu prea mare cu masini(nu neaparat poate sa fie si cu altceva gen just cause)funda!

Răspuns Câştigător
| nurckye a răspuns:

Nfs the run
cod mw3
dirt 2 si 3
saint row 3rd

8 răspunsuri:
| alexalex2001 a răspuns:

Max payne 1
max payne 2
saint row
fifa 2012
need for speed hot pursuit
gta 5
WWE 12
Call of Duty 8
Mafia2
Assassin's Creed 2
Postal 2
Crysis 2
Mass Effect 3
HL2
HL3
Splinter Cell

| alexalex2001 a răspuns:

Dai si tu o data funda la cineva?

| SpawNury a răspuns:

Astea toate sunt panarame iti zic eu ce au dat prietenii de mai sus. Daca ai un pc mai bunicel, descarca GRID, este un joc extraordinar de frumos, cu grafica aproape REALA, nici eu nu credeam ca e asa bun dar cand te joci, traiesti jocul. Mai ales daca ai un volan. Good luck.

| tibicosminPaiN a răspuns:

Need for Speed Pursuit
Need for Speed Shift
Call of Duty Black Ops
Lord of The Rings online
Dirt 3
Mass Effect 3
GTA 5
Crysis 2
HL2
HL3
Age of Mithology si AoW II
Max payne 2
Splinter Cell
Just Couse 2

ASTEA SUNT CELE MAI BUNE...CREDEMA
Succes!

Am adaugat si alte jocuri cu impuscaturi si strategie, aventura... sper sa te ajute.

| tibicosminPaiN a răspuns:

Incearca si The Incredible Hulk.

| Gabrielceltare a răspuns:

Need for Speed: The Run
Este nou Need for Speed

| Tlbi a răspuns:

Incearca Driver Speed 2, e un joc cu masini multiplayer fain! http://xux.ro/joc-cu-masini-gratis-download/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Juiced 2 hot imports,saints row the third, Mercenaires 2, Saboteur, True Crime New York.Bafta