| XxAnonimuXx a întrebat:

Cine stie un joc cu impuscaturi grafica super si unde iti alegi recon inginer medic assault sniperu sa aiba iarba pe el si sa se descarce sa fie multiplayer DAU FUNDAsa fie ca battlefield bad company 2 da ala nu-mi merge

Răspuns Câştigător
| Haskyy a răspuns:

Uita-te la War Inc. BattleZone

5 răspunsuri:
| Haskyy a răspuns:

Army Rage e cum ai zis tu
BattleField Play4Free
Planet Side 2
Arctic Combat
A.V.A
Born To Fire
CrossFire EU
Funda?

| XxAnonimuXx explică (pentru Haskyy):

Sa e vad battlefield 4 l-am jucat sniperu n-are iarba pe el

| XxAnonimuXx explică (pentru Haskyy):

Nu respecta nici un joc spus de altau cerintele mele

| XxAnonimuXx explică (pentru Haskyy):

Mersi omulee esti bun

| XxAnonimuXx explică (pentru Haskyy):

Man am o problema cu jocu cand intru imi arata characteru roz am pus intrebare la TPU despre problema asta chiar cand intru imi arata asa si cand intru in lupta dau si imi merge ma lasa sa impusc da nu-mi arata imaginea cu characteru meu imi arata imgainea aia cu enter battle sau cand apas esc si iarasi intru in joc arata options exit game si alea ce fac man ca-mi place mult jocu

| Haskyy a răspuns (pentru XxAnonimuXx):

Uita-te la War Inc. BattleZone