| PuUfiy a întrebat:

Cine stie un joc mmorpg care sa indeplineasca urmatoarele dorinte?: 1)Sa fie usor de jucat 2) grafica sa fie destul de buna 3)Sa fie playeri romani happy

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Recomand si eu minecraft, cu un texture pack il faci sa arate nemaipomenit.

| NijaMT2 a răspuns:

Eu stiu unul nu e chiar mmorpg dar se numeste minecraft si e foarte frumos esti un om care trece prin multe trebuie sa sapi dupa pamant, nisip etc. trebuie sa mineresti pietrus, gold, iron, diamond, smarald
si poti sa tai lemne cu toporul. Mai este Metin2 nu prea cred ca o sa iti placa dar mno e si el frumusel poti alege un caracter dintre sura, ninja, razboinic sau saman te lupti cu playery faci lvl,, iti faci iteme,, (pe servere private) cam atat despre Metin2 mai stiu si de 4story e frumos poti sa fi mage somnambul preot etc poti sa iti faci personajul: felina zana sau om e frumos jocul si e destul de unsor de jucat mai este Grand fantasia, Cabal online, Elsword Online mai este Perfect World si unul foarte dragut,, pentru mine,, fly for fun sper ca o sa iti placa vreunul sunt interesante si foarte bine realizate si cu funda mai vedem noi daca ti-a placut raspunsul big grin!

| PuUfiy explică (pentru NijaMT2):

Hmmm...am jucat toate aceste jocuri in afara de minecraft si chiar nu as dori sa-l joc...dar multumesc pentru. ca ai raspuns la intrebarea mea
big grin