| Cedric a întrebat:

Cine stie un metin foarte fain pvm care sa mearga happy cel mai bun raspuns funda

Răspuns Câştigător
| Dark13 a răspuns:

Metin2roSpeed,Metin2Earth

4 răspunsuri:
| krisaniulian a răspuns:

Remix mt2 este cel mai tare http://remixmt2.servegame.com/? s=register uite si linkul
Funda

| Mus1k a răspuns:

Metin2MixT,pana maine este offline, se va redeschide maine pe la ora 15:00, este extraordinar jocul.

Level maxim 255
Itemshop GRATIS

| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a răspuns:

Ar fii metin2TIM e tot +9 si de ex daca dai intr-un caine faci lvl si mai e cv la inceput poti sa ai cal armat tot ce vrei yang daca te duci la amazoane dai in una soldat frate iti de cam 10k yang deci e super tare jocul merita...si merge foarte bine nu are lag de loc iti da si obiecte premium

| Cedric explică:

Nu Remix dureaza mult pana se descarca si nu-mi place si Metin2Mixt nu imi place pntru ca este of vreau unu on happy nu dau funda