| cristianblechix a întrebat:

Cine stie un metin pvm super, cu rate max 500, iteme la shop pana la nimfa +6 magnetica +6, armuri dga+6, etc stiti voi happy.Va rog spuneti-mi unul!

3 răspunsuri:
| NoName9797 a răspuns:

Salut, eu imi deschid un server de metin2 pvm-pvp lvl max 127 evoluti din batalie > Sirius > beta> arma de 115 la fel si cu armura pentru mai multe detail adauga ady.ady1414 sunt sigur ca iti va placea

| cristianblechix explică (pentru NoName9797):

Pvm normal, nu pvm-pvp cu rate 1000 gata faci lvl max gata nu mai ai ce sa faci, unu cu rate max 500, straight face

| NoName9797 a răspuns (pentru cristianblechix):

La asta ma refereamwinking