| lordnebun a întrebat:

Cine stie un metin2 la fel ca hammer mt2 dar sa mearga nu la fel ca hammer

3 răspunsuri:
| KostyCool a răspuns:

Mondialmt2
Flamemt2
Globalmt2
Nerdmt2
Expiremt2
Funmt2
Kingmt2
Supremmt2
Luckymt2

Toate aceste metin-uri le-am jucat si pot sa spun ca cele mai bune sunt nerdmt2 si mondialmt2.In mondialmt2 gasesti orice vrei tu in shop-uri, dar faci bani destul de greu, cam un king 1 estde 1kk(1.000.000 yang)si king 2 2.5kk.In nerdmt2 gasesti ce vrei in shop si faci bani foarte repede. Pana la lv 30 ai 200-300kk.:d Funda?

| lordnebun explică:

Kosty eu vreau sa nu cresc hammeru ii misto ca is armuri si arme epice si nu trebuie sa cresti eu un mt2 de ala vreaubig grin

| lordnebun explică:

Totusi vad ca kingmt2 ma atrage daca imi place primesti fundawinking