| Chiriac97 a întrebat:

"Cine stie un Metin2 privat Clasic?". Multi dau raspunsuri bagand mai multe linkuri sau site'uri cu metine pe care le joaca ei, dar ele practic nu corespund cerintelor.Eu caut unul cu urmatoarele caracteristici : Level maxim 99, sau pana in 110-120!; Iteme normale ( max sirius/neinsufletite/sfanta....armura cea mai mare sa fie posedata)! Fara iteme beta! Accesory Lacrima; Multi playeri ON; Server hostat ( 7/7. 24/24 ); Rate peste 500%; server 60% pvp / 40% pvm;;; Eventuri zilnice;; staff ok, care se ocupa serios;; CEL MAI IMPORTANT : fara MODURI! Dau o mare FUNDA galbena celui ce'mi poate sugera un metin care sa contina cerintele de mai sus!

1 răspuns:
| Claudiu1995 a răspuns:

Salut Chiriac!
Uite un metin bun care cred ca o sa iti placa numai ca ratele nu sunt peste 500% ratele sunt 300% este mai greu servarul. Leval maxim este 99 si servarul este nou deschis dar deja are 40 de jucatori si staful este foarte bun ai Admin si GM ok aproape in fiecare minut. Sper sa iti placa succes! Metin2 Thunder http://www.metin2thunder.com/