| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie un metin2 privat server care cere la + doar perle si scoici, ex la otel doar 2 perle rosii(ex: Candylongju cu epice din otel coifuri lingouri de un 1kkk 1.5kk etc )? eu un am plecat ca tot jucatorul are iteme shop si bani nema, multi jucatori si iteme multe dar multi vor bani pe iteme.Deci care stie un METIN2 la fel sau macar aproximativ sa lasa niste link-uri. Dau FUNDA pentru metinurile calumea dar sa fie in limba italiana, engleza sau romana.

3 răspunsuri:
| Icss a răspuns:

Buna :* Incearca metin2tim_chaos:p http://www.metin2tim.ro/ Bafta:)

| andrei2002 a răspuns:

Valmondial doar ca nu iti cere perle normale fiind ca la armurile de peste 100 cere perle care se gasesc mai greu otel are +9 inshop ai si king 1 dar costa mai mult banii nu se fac chiar asa de repede dar se fac bine si armele sunt pana la lv 165 in shop nu-s toat +9 dar fieraru are rata 100 si exp. 1000 yang 200 drop 200 cred ca se vor mari intra pe aragorn la albastri(jinno) eu sunt in joc pananeagra 99, 9 sunt romani server cred ca e in italiana sau franceza din start lv 18 pot sa faci P-uri bafta

| andrei2002 a răspuns:

Funda pentru raspunsul meu?