| Mary012 a întrebat:

Cine stie un program de spart parole wi-fi ca am incercat multe programe si nu sunt bune deloc dau funda!

2 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Nu există. Programele care susţin că fac asta sunt ori viruşi, ori sunt plini de mallware. Acum câţiva ani puteai să treci peste parole, dar majoritatea routerelor noi au alt sistem de incripţie şi nu mai merge. Nu pentru utilizatorul începător şi mediu cum presupun că eşti tu după întrebarea pusă. Eu pot trece pe lângă acele criptări. Dar nu mereu şi nu e uşor. În plus, nu ajut la măgării. Vrei net? Plăteşte-l! PS. Nu există "a sparge" parole. E un mit bine înrădăcinat. Poţi doar afla parole prin diverse metode sau poţi trece pe lângă ele. Nu există parolă pe care s-o "afli" pur şi simplu.

| Jipa95 a răspuns:

Urmareste acest mic tutorial : https://www.youtube.com/watch?v=QHRRAkI9P40 si nu vei da gresi. La mine a functionat perfect.