| maleficent a întrebat:

Cine stie va rog frumos ce sa fac pentru a nu avea lag intr-un joc? Adica sa mearga mai usor.De preferat jocul "League of Legends"! Dau funda, multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| bistarcro a răspuns:

Conteaza de calculator daca n-are preferinte pentru acel joc, incearca si tu sa joci cu totul la low(daca intelegi ce zic, adica sa pui toate optiunile la low)

4 răspunsuri:
| DuDDy24 a răspuns:

Spune-mi ceva despre PC-ul tau, poate nu e suficient de performant ca sa ruleze jocul.
Incearca sa scazi rezolutia si detaliile, asta o sa te ajutewinking

| dariuswar121 a răspuns:

Iti trebuie minim 2gb in C:\.
Daca nu merge trimite-mi un mesaj pe TPU

| maleficent explică (pentru dariuswar121):

Pai am 70 gb liber in C dar are momente in care merge sacadat poate si ca nu am intrat vreo doua zile pe el si inainte stateam foarte mult. Poate se rezolva de la sine...