| moruzalex a întrebat:

Cine stie vre un joc care nu e cu impucaturi si sa fie fain sa cresti usor si sa fie intresant ceva de genu world of warcraft sau metin2.Sa fie in primul rand online si fain. Dau funda celui mai bun raspuns!

6 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Incearca : 4story.

Succes!

| Alexyu a răspuns:

Incearca S4 League. Acum iti las niste servere de Metin2 : Empire MT2, Colosseu MT2, Metin2 Gx, Candy Longju, Metin2 TIM.
Si daca te-ai plictisit de Metin incearca World of Warcraft (WOW) sigur ai auzit de el. Joaca pe www.wow.freakz.ro e cel mai bun server de WoW romanesc :D Bafta

| Alexander25 a răspuns:

Ai putea incerca Shayia.

| raulraul33 a răspuns:

Incearca metin2pvp e super tare iti da tot ce vr de la inceput si i 5 euro sa te faci GM e super funda pls big grin

| moruzalex explică:

4 story e naspa rau de tot

| Criekz a răspuns:

4story plagiat tot de la WoW de asemenea recomand WoW din toate punctele de vedere fiind un joc superior raspunsul criticilor de MMORPG din toata lumea +ca are 13 mil de jucatori doar pe cel care trebuie sa platesti mai bun ii sa joci pe privat recomand freakz