| cataetare34 a întrebat:

CINE ŞTIR UN JOC MMORPG CARE SA SE ASEMENE GEVA GEN WOW RUNE OF MAGIC ALLODS ONLINE SI AION.DOAR SA FIE MAI BUN DE CAT ACESTEA 4 ŞI SÂ FIE POPULAT CU JUCATORI ROMANI NU DOAR STRÂINI PS LÂSAȚI ŞI SAITUL FUNDÃ CEL MAI BUN RASPUNS

Răspuns Câştigător
| Dragonfall a răspuns:

Salut incearca Guild Wars 2 sau Archage amandoua au comunitati de romani dar v-a trebui sa le cauti.

1 răspuns:
| cataetare34 explică:

Spuneti atunci ce joc ştiţi voi dar sa fie ceva gen wow sau rune şi sa fie cu jucatori romani si straini