| cataetare34 a întrebat:

Care din aceste jocuri sunt cele mai bune populate cu romani nu nu mai cu străini?
Rune of magic
Aion online
Allods online
Terra online

Răspuns Câştigător
| NikyNick a răspuns:

Allods direct.Sunt romani multi dar nu raspund. Este mult de munca dar cand o sa faci ceva pe jocul alasi o sa devii din ce in ce mai bun o sa vezi ca or sa apara multi romani

| cataetare34 explică (pentru NikyNick):

NikyNick vrei să spui că dacă fac levăl mare o să înceapă jucători să vorbescă cu mine

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Aion. Rues of Magic e cam mort, nu prea gasesti jucatori. Pe Allods nu am intalnit romani, pe Tera sunt, dar sunt cam putini. Cel mai usor gasesti pe Aion.