| anonim_4396 a întrebat:

Cine vine pe tlc.mtn2.ro? Veți primi MD pentru site-uri. Ma puteți ajuta sa populez sv? Dau funda celui care aduce playeri pe el. happy Serverul este:
Pvm-Pvp Dar primiti 250 de la own daca este online.
Primiti monede dragon pentru site-uri si cred ca veți primi si voi papuci mod 50%. By qIepuras tongue

6 răspunsuri:
| Seijūrō a răspuns:

Nu va mai faceti reclama.

| anonim_4396 explică (pentru Seijūrō):

rolling on the floor)

| TheNiceDay a răspuns:

Vin eu daca dai direct 250 si monede.

| anonim_4396 explică (pentru TheNiceDay):

Eu nu sunt GM dar pot vb cu ownerul sa va bage md-uri destule happy si lvl 250 vor primi toti + papuci mod 50%. Daca îl iei intreaba de qIepuras happy

| TheNiceDay a răspuns:

QIepuras esti tu? Daca nu zi-mi cum te numesti ca maine il iau.

| anonim_4396 explică (pentru TheNiceDay):

Deci eu am numele qIepuras, iti dau eu itm site si pietre mod, arme armuri mod. Si de la own primesti lvl 250 si papuci mod 50%